WHA51RFET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHA51RFET
JLCPCB Part #
C2584610
Package
Plugin,D2.5xL5.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 51Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.5xL5.1mm Through Hole Resistors ROHS