TWW10JR75E
MFR.Part #
TWW10JR75E
JLCPCB Part #
C3356675
Description
-55℃~+275℃ 10W 750mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS