TUW10JR75E
MFR.Part #
TUW10JR75E
JLCPCB Part #
C3409037
Package
Plugin,49x10mm
Description
10W 750mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,49x10mm Through Hole Resistors ROHS