B12J2K25
MFR.Part #
B12J2K25
JLCPCB Part #
C3474573
Package
Plugin,D7.9xL44.5mm
Description
12W 2.25kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.5mm Through Hole Resistors