C375K10R/18BRKT
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
C375K10R/18BRKT
JLCPCB Part #
C5958838
Package
Plugin
Description
10Ω 375W ±10% ±400ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS