TWW10J68RE
MFR.Part #
TWW10J68RE
JLCPCB Part #
C2646870
Description
-55℃~+275℃ 10W 68Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS