TUM15J2K7E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUM15J2K7E
JLCPCB Part #
C3415161
Package
Plugin,49x12.5mm
Description
15W 2.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,49x12.5mm Through Hole Resistors ROHS