TNP10SC560RFE
MFR.Part #
TNP10SC560RFE
JLCPCB Part #
C3425245
Description
-55℃~+155℃ 10W 560Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS