TNP10SC15R0FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TNP10SC15R0FE
JLCPCB Part #
C3361282
Package
TO-126
Description
-55℃~+155℃ 10W 15Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS