TGHLX6K80JE
MFR.Part #
TGHLX6K80JE
JLCPCB Part #
C7068005
Package
SOT-227-4
Description
200W 6.8kΩ ±250ppm/℃ ±5% SOT-227-4 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS