TGHDX27R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TGHDX27R0JE
JLCPCB Part #
C2619110
Package
SOT-227-2
Description
100W 27Ω ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-2 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS