TCH35P7K50JE
MFR.Part #
TCH35P7K50JE
JLCPCB Part #
C2648212
Description
-55℃~+175℃ 35W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS