TCH35P5R10JE
MFR.Part #
TCH35P5R10JE
JLCPCB Part #
C2648213
Description
-55℃~+175℃ 35W 5.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS