TCH35P2K00JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TCH35P2K00JE
JLCPCB Part #
C2648215
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 2kΩ 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS