TCH35P24R0JE
MFR.Part #
TCH35P24R0JE
JLCPCB Part #
C3481714
Description
-55℃~+175℃ 24Ω 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS