TAH20P24R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TAH20P24R0JE
JLCPCB Part #
C2648168
Package
TO-220-2
Description
20W 24Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS