RW3R5EA4R00FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW3R5EA4R00FE
JLCPCB Part #
C4308291
Package
8127
Description
-55℃~+150℃ 3W 4Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 8127 Chip Resistor - Surface Mount ROHS