RW1S5CAR100JE
MFR.Part #
RW1S5CAR100JE
JLCPCB Part #
C4329173
Package
SMD,10x4mm
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 100mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,10x4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS