OC2K120E
MFR.Part #
OC2K120E
JLCPCB Part #
C6622018
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.7W 12Ω Ceramic Resistor ±10% Plugin,D7.9xL19.1mm Through Hole Resistors ROHS