MOX-H-025963J
MFR.Part #
MOX-H-025963J
JLCPCB Part #
C3366963
Package
Plugin,D19.6xL152.4mm
Description
-55℃~+180℃ 50W 596kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D19.6xL152.4mm Through Hole Resistors ROHS