MOX200004006JE
MFR.Part #
MOX200004006JE
JLCPCB Part #
C2647109
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS