LVK20R010DER
MFR.Part #
LVK20R010DER
JLCPCB Part #
C2479082
Package
2010
Description
10mΩ 23A 750mW Current Sense Resistor SMD ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS