LVK12R015DER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LVK12R015DER
JLCPCB Part #
C5665856
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 15mΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS