HVC0603T2505FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
HVC0603T2505FET
JLCPCB Part #
C2479579
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS