F30J1R5E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F30J1R5E
JLCPCB Part #
C2619888
Package
Plugin
Description
1.5Ω 30W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS