APC0603T200RZ
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
APC0603T200RZ
JLCPCB Part #
C5553668
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS