MJ1051FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ1051FE-R52
JLCPCB Part #
C19462184
Package
Plugin
Description
1.05kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS