2211-1X09G00S-2.6-2.8B
Extended
Manufacturer
OUPIIN
MFR.Part #
2211-1X09G00S-2.6-2.8B
JLCPCB Part #
C3333930
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1.7mm 1A 2.6mm 2.8mm 9P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS