2011-1X03G00SI025B
Extended
Manufacturer
OUPIIN
MFR.Part #
2011-1X03G00SI025B
JLCPCB Part #
C3326182
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 2.54mm 2.5mm 3A 3P 3mm 6.1mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS