OSP65NF06
MFR.Part #
OSP65NF06
JLCPCB Part #
C22462936
Package
TO-220
Description
1.7nF 135pF 155W 15mΩ@10V 400pF 4V 60V 65A 75nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS