OSP60P03T
MFR.Part #
OSP60P03T
JLCPCB Part #
C49318200
Package
TO-220F
Description
1 P-Channel 1.5V 1.85nF 120pF 29nC@4.5V 300pF 30V 60A 8mΩ@10V 95W P-Channel TO-220F MOSFETs ROHS