OSH20N65C
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
OSH20N65C
JLCPCB Part #
C20607790
Package
TO-3PNB
Description
1 N-channel 1.28nF 2.5nF 20A 220W 350mΩ 4V 650V 90pF N-Channel TO-3PNB MOSFETs ROHS