OSD65R380
MFR.Part #
OSD65R380
JLCPCB Part #
C20607776
Description
1 N-channel 110pF 11A 19nC@10V 35W 380mΩ@10V 4.5V 650V 7pF 800pF TO-252 MOSFETs ROHS