OB2500PCPA
MFR.Part #
OB2500PCPA
JLCPCB Part #
C138832
Package
SOP-7
Description
-40℃~+85℃ 650V 7V~25V 90kHz Isolation Over Voltage Protection、Under Voltage Protection、Over Current Protection、Short Circuit Protection、Over Temperature Protection、Constant Current Mode (CC)、Constant Voltage (CV) PWM Modulation、PFM Modulation Primary-Side Feedback SOP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS