WJ15EDGKA-3.81-11P
MFR.Part #
WJ15EDGKA-3.81-11P
JLCPCB Part #
C74651
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 11 11P 16~28 1x11P 3.81mm 300V 8A Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS