TM-7EW502
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
TM-7EW502
JLCPCB Part #
C6285206
Package
Plugin
Description
3 500mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS