ST-4ETB202
MFR.Part #
ST-4ETB202
JLCPCB Part #
C2922098
Package
SMD-3P,5x4.5mm
Description
1 250mW 2kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS