ST-4ETA503
MFR.Part #
ST-4ETA503
JLCPCB Part #
C2922091
Package
SMD-3P,5x4.5mm
Description
1 250mW 50kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS