ST-4ETA201
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
ST-4ETA201
JLCPCB Part #
C2922084
Package
SMD-3P,5x4.5mm
Description
1 200Ω 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS