ST-2TA502
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
ST-2TA502
JLCPCB Part #
C2922059
Package
SMD,2.4x2.8mm
Description
1 100mW 5kΩ ±150ppm/℃ ±20% SMD,2.4x2.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS