ST-2TA101
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
ST-2TA101
JLCPCB Part #
C2922054
Package
SMD,2.4x2.8mm
Description
1 100mW 100Ω ±150ppm/℃ ±20% SMD,2.4x2.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS