FT-63ETP103
MFR.Part #
FT-63ETP103
JLCPCB Part #
C2921824
Package
Plugin-3P,7x7mm
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,7x7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS