CT-9EP101
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-9EP101
JLCPCB Part #
C6158695
Package
Plugin
Description
100Ω 18 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS