CT-94EX501
MFR.Part #
CT-94EX501
JLCPCB Part #
C2921736
Package
SIP-3P,9.6x4.8mm
Description
15 15.8V 500mW 500Ω ±10% SIP-3P,9.6x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS