CT-94EX202
MFR.Part #
CT-94EX202
JLCPCB Part #
C5157060
Package
SIP-3P,9.6x4.8mm
Description
15 2kΩ 31.6V 500mW ±10% SIP-3P,9.6x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS