CT-94EX201
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-94EX201
JLCPCB Part #
C2986313
Package
SIP-3P,9.6x4.8mm
Description
10V 15 200Ω 500mW ±10% SIP-3P,9.6x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS