CT-94EP203
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-94EP203
JLCPCB Part #
C6538843
Package
Plugin
Description
18 20kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS