CT-6EW204
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-6EW204
JLCPCB Part #
C5630304
Package
Plugin
Description
1 200kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS