CT-6EP100
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-6EP100
JLCPCB Part #
C5579845
Package
Plugin
Description
1 10Ω 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS