CT-6EH205
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-6EH205
JLCPCB Part #
C6158613
Package
Plugin
Description
1 2MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS